М"яка іграшка АКУЛА, 100см
Великий і безпечний, ви можете мати його поруч, якщо хочете відкрити світ під океаном. Блакитна акула може запливати дуже далеко, занурюватися дуже глибоко і чути звуки на відстані майже 250 метрів.
Дітей захоплює будь-яка історія про акул – одних із найстрашніших хижаків океану. Ця блакитна акула зовсім не небезпечна - її легко обіймати, і її безпечно мати поруч.
Усі плюшеві іграшки зручні для обіймів і заспокоєння, вони люблять грати та пустувати. Більше того, вони заслуговують довіри та пройшли випробування на безпеку.
Ми знаємо, що наші плюшеві іграшки повинні витримати багато років любові. Ось чому ми обрали правильні матеріали, вишили очі, провели суворі тести на прання – і переконалися, що в них немає шкідливих хімікатів.
Його легко підтримувати в чистоті та свіжості, оскільки плюшеву іграшку можна прати в пральній машині.
Тканина: 100% поліестер
наповнення: 100% поліестер - порожнисті волокна
Догляд:Машинне прання максимум 40°C, делікатна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в машині при низьких температурах (макс. 60°C).
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
Для дітей віком від 18 місяців.Продукт має маркування CE.
Довжина 100см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Бірюзовий |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 54 см |
| Довжина | 100 см |
| Вага | 0.65 г |
| Прання | Машинна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 387 ₴






