
Комплект постільної білизни Ікеа JÄTTELIK Jattelik 504.641.15
1 682 ₴
- Під замовлення
- Код: 504.641.15
Відправка з 11 квітня 2026Комплект постільної білизни Ікеа JÄTTELIK
М'яка і приємно прохолодна наволочка з динозаврами різних кольорів і форм. Тканина, виготовлена з міцних натуральних матеріалів, ліоцелю та бавовни зі стійких культур, упакована в тканинний мішок із відходів після виробництва.
Ваша дитина буде мати комфортну температуру для сну вночі, тому що ліоцелл вбирає та відводить вологу зі шкіри дитини.
Матеріал щільний, що робить постільну білизну надзвичайно довговічною.
Застібка-блискавка утримує ковдру на місці.
Можна легко підтримувати в чистоті; машинне прання (60°C).
Кількість ниток: 166
Кількість ниток означає кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше виткано полотно.
Матеріали
50% ліоцел, 50% бавовна ДоглядУсадка: максимум 4%.
Машинне прання максимум 60°C, звичайна програма.
Прати разом з речами подібного кольору.
Перед пранням виверніть чохол навиворіт і закрийте блискавку.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині при нормальній температурі (макс. 80°C).
Праска, максимум 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
Довжина наволочки : 50 см
Ширина наволочки : 60 см
Кількість ниток : 166/дюйм²
Довжина підодіяльника : 200 см
Ширина підодіяльника : 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Щільність | 166 г/м2 |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 50 % |
| Тенсел | 50 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
- Ціна: 1 682 ₴





