
Постільна білизна постіль Ікеа SORGMANTEL 150*200см 105.494.90
656 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.494.90
Відправка з 11 квітня 2026Комплект постільної білизни з візеркунком - листочки
Візерунок листя створить ботанічну атмосферу у вашомій спальній кімнаті. Цей комплект виготовлено із суміші переробленого поліестеру та натуральної бавовни, тому він не мнеться, пропускає повітря та вбирає вологу.
Суміш бавовни та поліестеру створює міцний матеріал, який легко прасувати. Бавовна дихає і вбирає вологу, а поліестер не дає усадки, швидко сохне і не мнеться.
Поліестер у цій тканині на 100% перероблений.
Підковдра з пластиковими застібками внизу.
Наволочка з кроповою застібкою,
Кількість ниток: 120
Кількість ниток означає кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше виткано полотно.
Матеріали: 65% бавовна, 35% поліестер (100% перероблений)
Догляд:
Машинне прання максимум 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині при нормальній температурі (макс. 80°C).
Праска, максимум 150°C.
Не піддавайте хімчистці.
Комплект складається з : наволочка 1шт, підодіяльник 1 шт.
Довжина наволочки : 50 см
Ширина наволочки : 60 см
Кількість ниток : 120/дюйм²
Довжина підодіяльника : 200 см
Ширина підодіяльника : 150 с
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Щільність | 120 г/м2 |
| Колір | Зелений |
| Тематика декору, малюнка | Природа, пейзажі |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 65 % |
| Поліестер | 35 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
- Ціна: 656 ₴



