
Комплект постільної постіль сердечка червоні серця білизни Ікеа BARNDRÖM Barndrom 605.888.32
1 444 ₴
- Готово до відправки
- Код: 605.888.32
Надзвичайно теплий та м"який комплект постільної білизни з принтом червоні сердечка
Ікеа BARNDRÖM
Гладка оксамитова постільна білизна з фланелі настільки м’яка, що ваша дитина не буде з нетерпінням чекати спати. А матова поверхня з щільної 100% бавовни зігріє вас навіть у дуже холодні ночі.
Фланелеве переплетення виготовляється з пухкої пряжі, яка створює ізолюючі повітряні кишені у волокнах. Матовий матеріал надзвичайно теплий і ніжний до шкіри дитини. Як теплий дотик у холодні ночі.
Ми знаємо, що шкіра дитини надзвичайно чутлива, але вам не варто хвилюватися. Цей продукт протестований і не містить речовин, фталатів або хімікатів, які можуть бути шкідливими для шкіри або здоров'я вашої дитини.
Застібка-блискавка утримує ковдру на місці.
Виріб легко чистити; підходить для прання в пральній машині (температура 40°C).
Матеріали: 100% бавовна
Догляд:Усадка: максимум 4%.
Машинне прання максимум 40°C, звичайна програма.
Прати разом з речами подібного кольору.
Перед пранням виверніть чохол навиворіт і закрийте його.
Не відбілювати.
Можна сушити в машині при низьких температурах (макс. 60°C).
Праска, максимум 150°C.
Не піддавайте хімчистці.
Довжина наволочки : 50 см
Ширина наволочки : 60 см
Довжина підодіяльника : 200 см
Ширина підодіяльника : 150 см
Кількість ниток : 164/дюйм²
Розміри в запакованому вигляді:
Ширина : 19 см
Висота : 6 см
Довжина : 28 см
Вага : 0,96 кг
Посилка(и) : 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 164 г/м2 |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Серця |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Для дівчаток |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
- Ціна: 1 444 ₴




