
Корзина кошик для білизни Ikea Branas 202.147.31
2 670 ₴
- Під замовлення
- Код: 202.147.31
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корзина для білизни з ротангу.
Ручне плетіння ротанга надає кожному кошику BRANÄS індивідуальний і природний характер. Стійка конструкція витримує багато прань, а внутрішній мішок можна зняти та випрати.
Пластикові ніжки захищають кошик для білизни від вологи.
Кожен кошик для білизни витканий вручну, що робить його унікальним.
Вміщує до 9 кг білизни
Матеріали
Основні частини/нижня панель:ротанг, прозорий акриловий лак Підсилення рами/з’єднувач:сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття Рама:сталь Гвинт:сталь, оцинкована Вставити гайку/основу:Поліетиленовий пластик Частина тканини:100% поліестер Розміри:Ширина : 41 см
Глибина : 41 см
Висота : 60 см
Ємність : 80 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Ротанг |
| Об`єм | 80 л |
| Кришка | Є |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 4 г |
| Виробник | IKEA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴


