
Органайзер офісний на робочий стіл Ікеа DRÖNJÖNS Dronjons 004.288.27
855 ₴
- Під замовлення
- Код: 004.288.27
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер, який допоможе вам тримати все в порядку, від ручок і канцелярського приладдя до флешок і зарядних пристроїв.
Засіб можна використовувати у всьому будинку, навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад у ванній.
Матеріали:
Голова частини: сталь, порошкове фарбування
захист від подряпин: 100% поліестер
Догляд
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
Протріть чистою сухою тканиною.
Ширина: 25 см
Глибина: 20 см
Висота: 20 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 20 см |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Ручки | Немає |
| Форма | Квадратна |
| Кришка | є |
| Вага | 1.14 г |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Контейнер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴






