
Крісло комп’ютерне дитяче для діток рожеве Ikea ÖRFJÄLL orfjall 704.417.69
2 556 ₴
- Під замовлення
- Код: 704.417.69
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяче комп'ютерне крісло, яке регулюється по висоті і повертається на потрібну висоту.
Запобіжні коліщатка мають гальмівний механізм із датчиком тиску, який утримує крісло на місці, коли ви встаєте, і автоматично відпускається, коли ви сідаєте.
Високоякісний поролон зробить крісло комфортним протягом багатьох років
Регульована висота сидіння забезпечує комфортне положення.
Ковпачки для коліс/кришок/камер: Поліпропіленовий пластик
Каркас сидіння та спинки: сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття, багатошаровий клеєний шпон
подушка сидіння: поліпропіленовий нетканий матеріал
Підкладка, спинка:
Пінополіуретан 30кг/м3
Піна, сидіння:
Пінополіуретан 35кг/м3
Верхня пластина/ втулка зірчастої основи/ ніжка зірчастої основи:
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Розсувна колонка:
поліамідний пластик, ацеталь пластик
Тканина:
100% поліестер
шар зносу:
100% поліестер
Догляд- рамка
Протріть м’яким миючим засобом
Протріть сухою тканиною.
Чистіть м’якою тканиною, змоченою у воді.
Незнімна кришка
Легкі плями можна видалити засобом для чищення м’яких меблів або губкою, змоченою у воді чи слабкому мильному розчині.
Випробувано до: 110 кг
Ширина: 53 см
Глибина: 53 см
Максимальна висота: 83 см
Ширина сидіння: 39 см
Глибина сидіння: 34 см
Мінімальна висота сидіння: 38 см
Максимальна висота сидіння: 49 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Персонажі | Barbie |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Регулювання крісла | |
| Глибина сидіння крісла | Ні |
| Висота спинки крісла | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітників навколо своєї осі | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 53 мм |
| Глибина крісла | 53 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 83 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 38 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 49 мм |
| Вага крісла | 7 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 39 мм |
| Глибина сидіння | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 556 ₴





