Полиця у ванну виготовлена з оцинкованої сталі, яка є міцною та стійкою до корозії.
2 зручні гачки для підвішування щіток або губок.
2 полиці з краями запобігають падінню пляшок на підлогу.
Матеріали: сталь, оцинкована, поліефірне порошкове покриття
Догляд:Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною
Розміри:
Ширина : 24 см
Глибина : 11 см
Висота : 53 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | Етажерка |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Колір покриття | Срібло |
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 24 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Висота | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴


Відправка з 15 квітня 2026