
Підодіяльник і наволочка, візерунок повітряна куля Ikea BUSENKEL постільна білизна 150*200 см 805.178.34
855 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 805.178.34
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект помтільної білизни Ікеа BUSENKEL,
В комплекті підодіяльник розміром 150*200 см, наволочка розміром 50*60 см. Простирадло продається окремо.
Повітряні кульки тут, там і скрізь — на щастя, вони не лопаються, коли приходить час стрибнути в ліжко й відпочити під цією м’якою підодіяльником із екологічно чистої бавовни.
Матеріали- 100% бавовна
Догляд:
Усадка: максимум 4%.
Машинне прання, макс. 60°C, нормальний процес.
Прати разом із речами подібного кольору.
Не відбілювати.
Можна сушити в пральній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Праска, максимум 200 °C.
Не піддавайте хімчистці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Щільність | 122 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴/комплект



