Ваза, скло/зелений,20 см
Ця ваза полонить своїм простим, позачасовим дизайном і доступна у трьох розмірах. Її гармонійні пропорції підійдуть для будь-якого букета – маленького, великого, класичного чи більш креативного. Виготовлена зі 100% переробленого скла.
Встановіть вазу з квітами або без них як красивий об'єкт сам по собі.
Трохи закрита форма вази та вузький отвір зверху роблять букет гарно розташованим.
Сировина, з якої виготовлено цей продукт, придатна для переробки. Будь ласка, перевірте політику переробки вашого муніципалітету та дізнайтеся, чи є у вашому районі пункти переробки.
МатеріалиСкло (100% перероблене)
ДоглядПрати лише вручну.
Розміри
- Діаметр : 12 см
- Висота : 20 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Форма вазы | Шар |
| Применение | Внутри помещения |
| Материал | Стекло |
| Цвет | Прозрачный |
| Высота вазы | 200 мм |
| Диаметр вазы | 120 мм |
| Ширина вазы | 120 мм |
| Глубина вазы | 200 мм |
| Диаметр основания | 70 мм |
| Диаметр горловины | 60 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 372 ₴




