Ваза, яскраво-жовта,21 см
Ваза з квітами може прикрасити майже будь-який день. Ця ваза дозволяє легко прикрасити ваш дім природною красою та ідеально підходить для букетів.
Містка та стійка ваза, що підходить як для окремих квітів, так і для букетів та гілочок.
Встановіть вазу з квітами або без них як красивий об'єкт сам по собі.
Матеріаликераміка, кольорова глазур
ДоглядПротріть чистою, вологою ганчіркою.
Розміри
- Діаметр : 16 см
- Висота : 21 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Форма вазы | Шар |
| Применение | Внутри помещения |
| Материал | Керамика |
| Высота вазы | 21 мм |
| Диаметр вазы | 16 мм |
| Ширина вазы | 16 мм |
| Глубина вазы | 10 мм |
| Диаметр горловины | 10 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 976 ₴



