Глечик, прозоре скло,1,7 л
Великий скляний глечик для літньої лимонадної вечірки, постійний доступ до холодної води в холодильнику або чому б не використати його як вазу для квітів, принесених другом?
Прозорий глечик робить вміст красивішим і дозволяє легко побачити, коли його потрібно наповнити.
Міцна ручка глечика забезпечує надійний хват.
Завдяки верхньому бортику його легко наповнити до ідеального рівня.
Матеріалискло
ДоглядМожна мити в посудомийній машині (до 70 градусів)
Продукт призначений лише для напоїв з максимальною температурою 50°C.
Розміри
- Висота : 26,5 см
- Місткість : 1,7 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип емкости | Графин |
| Назначение | Для безалкогольных напитков |
| Материал | Стекло |
| Объем | 1700 мл |
| Высота | 265 мм |
| Верхний диаметр | 150 мм |
| Нижний диаметр | 150 мм |
| Способ закрывания | Не закрывается |
| Наличие ручки | Да |
| Цвет | Прозрачный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | IKEA |
Информация для заказа
- Цена: 242 ₴



