Друшляк ORDNING з нержавіючої сталі
Матеріалинержавіюча сталь
ДоглядМожна мити в посудомийній машині.
Розміри
- Діаметр : 22 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Дуршлаг |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Диаметр | 220 мм |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Высота | 180 мм |
| Ручка | Две |
| Ножки/подставка | Нет |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 965 ₴




