
Журнальний столик, KROKHOLMEN садовий, IKEA бежевий, 73 см 803.364.66
2 394 ₴
- Под заказ
- Код: 803.364.66
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Журнальний столик, садовий, бежевий,73 см
Доповніть свій простір для відпочинку на свіжому повітрі бежевим журнальним столиком, який потребує мінімального догляду. Металева сітчаста стільниця не тільки стильна, але й функціональна, оскільки запобігає накопиченню на ній води під час дощу.
Міцний та простий у догляді журнальний столик.
Матеріали Стільниця: Оцинкована сталь, поліефірне порошкове покриття Каркас/Ніжка: сталь, сталь, поліефірне порошкове покриття пластикові деталі: поліамідний матеріал ДоглядОчищення: м’яким мильним розчином.
Догляд: не потребує спеціального догляду.
Розміри
- Висота : 44 см
- Діаметр : 73 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал столешницы | Сталь |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 740 мм |
| Длина | 740 мм |
| Высота | 440 мм |
| Тип | Раскладной |
| Форма стола | Круглый |
Информация для заказа
- Цена: 2 394 ₴





