
Сільничка та перечниця, AFTONHAJ 2 шт., нержавіюча сталь, бук/горіх, 8,5 см 406.237.42 IKEA
482 ₴
- Готово к отправке
- Код: 406.237.42
+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сільничка та перечниця, 2 шт., нержавіюча сталь, бук/горіх,8,5 см
Сіль і перець – це спеції, які ми використовуємо майже з кожною стравою. То чому б не інвестувати в естетично привабливі та функціональні аксесуари, такі як ці гарні дрібнички – їм не бракує ні смаку, ні стилю.
Сіль і перець є незамінними на добре сервірованому обідньому столі, і цей стильний дует добре виглядає на будь-якому столі.
Кожен виріб складається з двох елементів, які можна легко розібрати, щоб додати сіль/перець.
Подобається цей стиль? Поєднуйте його з іншими продуктами з тієї ж серії.
Матеріали Тіло: нержавіюча сталь, нержавіюча сталь Знизу: масив бука, масив горіха, олія Ущільнення: Силіконова гума ДоглядКришка
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Можна мити в посудомийній машині.
Розміри
- Висота : 8,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Назначение | Для перца и соли |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Высота | 85 мм |
| Диаметр | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Цвет | Серебристый |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Состояние | Новое |
| Количество емкостей | 2 |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Тип | Перечница |
| Состав набора | |
| Перечница | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 482 ₴



