Банка з кришкою, прозоре скло,13 кл
Серія KORKEN ідеально підходить для зберігання солінь та варення, подачі напоїв або збереження хрусткого печива. Герметична упаковка зберігає всі поживні речовини.
Він ідеально підходить для зберігання маринованих овочів, фруктового варення та інших делікатесів, які дарує нам природа, а також сухих продуктів, таких як макарони, гранола, чай та смачне печиво.
Банку також можна використовувати для подачі їжі та як контейнер для зберігання, що допоможе підтримувати порядок у вашому домі.
Матеріалискло, натуральний каучук, нержавіюча сталь
ДоглядЯкщо ви хочете простерилізувати пляшку в гарячій воді, спочатку нагрійте її теплою водою з-під крана. Це запобіжить розтріскуванню скла.
Можна мити в посудомийній машині.
Скляну банку можна мити в посудомийній машині. Кришку слід мити вручну.
Тільки для їжі та напоїв з максимальною температурою 70°C.
Розміри
- Висота : 7 см
- Діаметр : 7 см
- Місткість : 130 cl
- Кількість в упаковці : 3 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Набор банок |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Стекло |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Прозрачный |
| Объем | 0.13 л |
| Диаметр | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 70 мм |
| Количество предметов в наборе | 3 |
| Производитель | IKEA |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
- Цена: 322 ₴




