
Підковдра та 2 наволочки, SPJUTVIAL світло-сірий/меланж, 200x200/50x60 см IKEA 204.797.74
2 876 ₴
- Готово к отправке
- Код: 204.797.74
Підковдра та 2 наволочки, світло-сірий/меланж,200x200/50x60 см
Підковдра SPJUTVIAЛЬ виготовлена з трикотажної тканини, що робить її надзвичайно еластичною та м’якою – як ваша улюблена футболка. Візерунок легко поєднується з багатьма стилями, створює затишок та створює неповторний шарм.
Трикотажна тканина надзвичайно еластична та забезпечить м'який і блаженний нічний сон.
Виготовлено зі 100% бавовни – натурального та міцного матеріалу, який стає м’якшим з кожним пранням.
Легкий у щоденному догляді, оскільки трикотажна тканина не потребує прасування.
Блискавки утримують ковдру та подушку на місці.
Матеріали100% бавовна
ДоглядМашинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Закрийте блискавку перед пранням.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, за нормальної температури (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не піддавати хімічній чистці.
Розміри
- Кількість наволочок : 2 шт.
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Щільність нитки: : 90 / дюйм²
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 200 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Хлопок |
| Плотность | 90 г/м2 |
| Цвет | Серый |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Усадка | 6 % |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Длина наволочки | 50 см |
| Ширина второй наволочки | 60 см |
| Длина второй наволочки | 50 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 200 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
- Цена: 2 876 ₴




