
Підковдра та 2 наволочки, DAGGSALVIA різнокольорові/квіткові, 200x200/50x60 см IKEA 106.204.86
1 125 ₴
- Готово к отправке
- Код: 106.204.86
Підковдра та 2 наволочки, різнокольорові/квіткові,200x200/50x60 см
Оживіть свою спальню постільною білизною DAGGSALVIA з яскравим квітковим візерунком, що сповнює вас молодою енергією. Міцна суміш поліестеру та віскози приємна на дотик і забезпечує тривалий комфорт.
Суміш поліестеру та віскози створює міцну та гладку тканину. Поліестер не сідає під час прання, швидко сохне та не мнеться, тоді як віскоза, виготовлена з деревної маси, гладка та має ледь помітний блиск.
Поліестер у цій тканині на 100% перероблений.
Підковдра з пластиковими застібками знизу.
Наволочка із застібкою-конвертом.
Кількість ниток: 60 ниток/см² або 152 нитки/дюйм².
Щільність визначається кількістю ниток на квадратний сантиметр або квадратний дюйм тканини. Чим вище це число, тим щільніше сплетена тканина.
Матеріали54% поліестер (100% перероблений), 46% віскоза/район
ДоглядМашинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не піддавати хімічному чищенню.
Розміри
- Кількість наволочок : 2 шт.
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Щільність нитки: : 152 / дюйм²
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 200 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Плотность | 152 г/м2 |
| Цвет | Разные цвета |
| Тематика декора, рисунка | Растения, цветы |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Усадка | 6 % |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Длина наволочки | 50 см |
| Ширина второй наволочки | 60 см |
| Длина второй наволочки | 50 см |
| Состав ткани | |
| Полиэстер | 54 % |
| Вискоза | 46 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 200 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
- Цена: 1 125 ₴




