
Кошик для білизни Flexi для внутрішнього/зовнішнього використання, IKEA зелений 35 літрів TORKIS 205.791.65
482 ₴
- Готово к отправке
- Код: 205.791.65
+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кошик для білизни Flexi для внутрішнього/зовнішнього використання, зелений,35 літрів
Кошик для білизни TORKIS можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці. Виготовлений з міцного пластику та має дві надійні ручки, він ідеально підходить для розвішування білизни або перенесення речей по дому.
Легко переносити, оскільки весь кошик для білизни виготовлений з м'якого, гнучкого матеріалу.
Ідеально підходить для перенесення вологого одягу з пральної машини або збору сухої білизни для прасування.
Можна використовувати в приміщенні або на вулиці
МатеріалиПоліетиленовий пластик
ДоглядПротріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Висота : 27 см
- Довжина : 62 см
- Місткість : 35 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Пластик |
| Объем | 35 л |
| Крышка | Нет |
| Цвет | Зелёный |
| Диаметр | 62 см |
| Длина | 62 см |
| Ширина | 40 см |
| Высота | 27 см |
| Вес | 1.07 г |
| Производитель | IKEA |
Информация для заказа
- Цена: 482 ₴



