Сушарка для білизни, біла
Вам не потрібно багато місця, щоб упорядкувати весь свій одяг. Сушарка складається, коли не використовується. Вона також дбайливіше ставиться до вашого одягу та довкілля, ніж сушильна машина.
Легко складати та прибирати.
Можна використовувати в приміщенні або на вулиці.
Матеріали Каркас/Дріт: сталь, поліефірне порошкове покриття База: Поліетиленовий пластик Ремінь/Засувка: Поліпропіленовий матеріал Кріплення гальма: поліамідний матеріал Заклепки: нержавіюча сталь ДоглядПротріть насухо м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким мийним засобом або милом, якщо необхідно.
Розміри
- Довжина : 79 см
- Ширина : 40 см
- Висота : 82 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сушилки | Настенная |
| Материал | Металл |
| Рабочая длина сушилки, м | 31 и более |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Цвет | Белый |
| Держатели для мелких вещей | Нет |
| Вес | 1.49 кг |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Функция автоотключения | Нет |
| Максимальная загрузка белья для сушки | 10 кг |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Длина | 790 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 820 мм |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴





