Чашка для зубної щітки
Освіжіть свою ванну кімнату ноткою блиску. Цей скляний стаканчик достатньо великий як для зубних щіток, так і для пасти, і ідеально поєднується з іншими аксесуарами серії SILVTJÄRN.
Аксесуари SILVTJÄRN підтримують порядок навколо раковини. Прозоре скло надає вашій ванній кімнаті відчуття свіжості та розкоші.
Зручний розмір для зберігання зубних щіток та пасти.
Матеріалискло
ДоглядПротріть м’яким миючим засобом
Розміри
- Висота : 11 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Стакан |
| Материал | Стекло |
| Размещение | Настольное |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Диаметр | 75 мм |
| Высота | 110 мм |
| Производитель | IKEA |
| Способ крепления | Присоска |
Информация для заказа
- Цена: 325 ₴


