
Тримач для зубної щітки з присоском, TISKEN IKEA білий 803.812.94
241 ₴
- Готово к отправке
- Код: 803.812.94
Тримач для зубної щітки з присоском, білий
Серія TISKEN дозволяє розміщувати предмети в межах легкої досяжності, не свердлячи отвори в стінах. Міцні присоски не відклеюються від гладких поверхонь, таких як скло чи плитка, хіба що ви цього захочете.
Встановлення одним дотиком – очистіть поверхню стіни та натисніть, щоб закріпити. Інструменти не потрібні.
Щоб від’єднати та зняти, вставте кредитну картку (або подібний предмет) між присоском та стіною. Забудьте про непривабливі отвори та сліди.
Присоски міцно кріпляться до гладких поверхонь, таких як скло або плитка.
Клеїться лише до плоских поверхонь, таких як скло, дзеркала та плитка.
Перед встановленням присоски очистіть поверхню для кращого зчеплення.
Навантаження до 3 кг.
Матеріали Рама/Плита: Полікарбонат всмоктувальна насадка: Термопластичний еластомер обкладинка/ Основна частина: АБС-пластик Ручка: Перероблений ABS-пластик ДоглядПротріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Висота : 18 см
- Максимальна вага : 3 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Стакан |
| Материал | Пластик |
| Размещение | Настенное |
| Цвет | Белый |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Диаметр | 80 мм |
| Высота | 180 мм |
| Производитель | IKEA |
| Способ крепления | Присоска |
- Цена: 241 ₴








