Кутова полиця з присоскою, біла
Серія TISKEN дозволяє розміщувати предмети в межах легкої досяжності, не свердлячи отвори в стінах. Міцні присоски не відклеюються від гладких поверхонь, таких як скло чи плитка, хіба що ви цього захочете.
Вода легко стікає через отвори в дні.
Встановлення одним дотиком – очистіть поверхню стіни та натисніть, щоб закріпити. Інструменти не потрібні.
Щоб від’єднати та зняти, вставте кредитну картку (або подібний предмет) між присоском та стіною. Забудьте про непривабливі отвори та сліди.
Присоски міцно кріпляться до гладких поверхонь, таких як скло або плитка.
Клеїться лише до плоских поверхонь, таких як скло, дзеркала та плитка.
Перед встановленням присоски очистіть поверхню для кращого зчеплення.
Навантаження до 3 кг.
Матеріали Рама/Плита: Полікарбонат всмоктувальна насадка: Термопластичний еластомер обкладинка/ Основна частина: АБС-пластик Полиця: Перероблений ABS-пластик ДоглядПротріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Ширина : 30 см
- Глибина : 20 см
- Висота : 17 см
- Максимальне завантаження : 3 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип мебели | полка |
| Форма полки | угловая |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Да |
| Количество ножек | 1 шт |
| Настенный крепеж | Да |
| Основной цвет | Белый |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Высота | 170 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | пластик |
- Цена: 322 ₴









