Тримач для яєць, білий,10x10 см
Чашка для яєць VÄRDERA виготовлена з міцного польовошпатового фарфору як для щоденного використання, так і для особливих випадків. А якщо трапиться лихо, ви можете поповнити запаси, оскільки кожен елемент продається окремо.
Виготовлено з польовошпатового фарфору, який є міцним та ударостійким.
Матеріалипольовошпатовий фарфор
ДоглядМожна мити в посудомийній машині
Розміри
- Довжина : 10 см
- Ширина : 10 см
- Висота : 3 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Фарфор |
| Вместимость яиц | 1 шт |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 30 мм |
| Цвет | Белый |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | IKEA |
Информация для заказа
- Цена: 165 ₴


