Ваза, бежевий,16 см
Гарний дизайн з матовим покриттям, що випромінює тепло та спокій. Ця ваза з кераміки прикрашена візерунком ручної роботи, що створює унікальний ефект із цікавою текстурою. Широкий отвір дозволяє складати квіти в красиві букети.
Витончені, ручної роботи цятки надають кожній вазі унікального характеру та створюють поверхню з цікавою текстурою та благородним виглядом.
Він добре поєднується з елегантними трояндами або простим букетом. Він також чудово виглядає без квітів як прикраса по всьому будинку.
Широкий отвір зверху та контурні кола внизу вази дозволяють складати квіти в красиві букети.
Кільця внизу утримують стебла під потрібним кутом і створюють простір між квітами.
Широкий отвір полегшує миття рук.
Матеріаликераміка, кольорова глазур
ДоглядРекомендується мити лише вручну.
Розміри
- Діаметр : 18 см
- Висота : 16 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Форма вазы | Конус |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Материал | Керамика |
| Цвет | Бежевый |
| Высота вазы | 160 мм |
| Диаметр вазы | 180 мм |
| Диаметр горловины | 85 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 804 ₴






