Ваза, прозоре скло/візерунок,26 см
Ця висока ваза з текстурованого, напівпрозорого скла має мерехтливу поверхню та ідеально підходить для довгих, елегантних троянд або інших букетів.
Вази були розроблені Ільзою Кроуфорд, щоб вони виглядали чудово самі по собі, а їхня форма підкреслить ваші квіти.
Кільця внизу утримують стебла під потрібним кутом і створюють простір між квітами.
Витягнута шийка вази забезпечує підтримку для квітів з довгими стеблами або важкими пелюстками.
Кожна ваза унікальна, оскільки вона виготовлена з видутого скла вмілими майстрами.
Матеріалискло
ДоглядПротріть чистою, сухою тканиною.
Прати лише вручну.
Виготовлено з відходів видувного скла – благородні форми та приємні на дотик матеріали, які пасують до будь-якого інтер'єру.
Розміри
- Діаметр : 16 см
- Висота : 26 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Форма вазы | Конус |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Материал | Стекло |
| Цвет | Прозрачный |
| Высота вазы | 260 мм |
| Диаметр вазы | 160 мм |
| Диаметр горловины | 110 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 964 ₴




