
Набір для ванної кімнати, GANSJÖN IKEA 3 предмети, чорний 905.870.39
965 ₴
- Готово к отправке
- Код: 905.870.39
+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір для ванної кімнати, 3 предмети, чорний
Темне матове скло додасть вашій ванній кімнаті спокійної та стильної атмосфери. Піднос вміщує весь набір, але його також можна використовувати окремо для ювелірних виробів, свічок або дрібних аксесуарів.
Лоток ідеально підходить для мила, а також для ювелірних виробів та інших дрібничок, які мають тенденцію зникати.
Легко наповнюється вашим улюбленим милом.
Комплект включає: 1 дозатор для мила, 49 мл (діаметр 8 см, висота 20 см), 1 стаканчик для зубної щітки (діаметр 8 см, висота 11 см) та 1 лоток (довжина 18 см, глибина 9 см).
Матеріали Лоток/чашка для зубних щіток: фарба, скло Контейнер: скло, фарба Насос: Поліетиленовий пластик, нержавіюча сталь, поліпропіленовий пластик, скло ДоглядПротріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Набор аксессуаров |
| Материал | Стекло |
| Цвет | Черный |
| Цвет покрытия | Черный |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 100 мм |
| Вес | 1040 г |
| Производитель | IKEA |
Информация для заказа
- Цена: 965 ₴







