
Рулон паперу для розфарбовування, савана,10 м IKEA SANDLÖPARE 406.042.63
258 ₴
- Готово к отправке
- Код: 406.042.63
Рулон паперу для розфарбовування, савана,10 м
Використовуючи цей розмальовувальний папір, діти можуть дізнатися про савану та її тварин, а також оживити все це за допомогою кольорів. Розгорніть рулон на столі або підлозі, візьміть маркери та розважайтеся цілий день!
Мрія багатьох юних художників – 10 метрів кольорового паперу, наповненого неймовірними тваринами та рослинністю савани. Розгорніть рулон і почніть творити маркерами або аквареллю!
Малювання знімає стрес і розслабляє після напруженого дня.
Ідеальний подарунок для дітей, яких захоплює дика природа савани.
Вирушайте у пригоду до савани! Запрошуємо вас у барвистий світ, наповнений іграшками, текстилем та аксесуарами з колекції SANDLÖPARE, де на вас чекає безліч відкриттів та знань.
МатеріалиПапір, невибілений хлором
Розміри
- Площа : 4,30 м²
- Внутрішній діаметр : 3 см
- Зовнішній діаметр : 5 см
- Довжина рулону : 10 м
- Ширина : 43 см
- Довжина : 10 м
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Классическая раскраска |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Бумага |
| Количество картинок | 30 и более |
| Тематика | Животные |
| Формат | |
| Ширина | 43 см |
| Длина | 100 см |
| Высота | 43 см |
- Цена: 258 ₴



