Стільчик для годування, білий/білий\
Стільчик для годування ANTILOP можна легко розібрати та взяти з собою, щоб ваша дитина могла безпечно та стабільно сидіти вдома, з друзями чи в ресторані. Насолоджуйтесь!
Дитячий стільчик дозволяє маленьким дітям легше сидіти з дорослими, тому вони вчаться правильно поводитися за столом.
Легко складати та носити
Підняті краї запобігають розсипанню чогось на підлогу.
МатеріалиСидіння/піднос для дитячого стільчика
Поліпропіленовий матеріал
Ніжка стільця
Нога: сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття Ступня: Поліпропіленовий матеріал ДоглядСидіння дитячого стільчика/піднос дитячого стільчика/ніжка стільчика
Протріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Ширина : 56 см
- Глибина : 60 см
- Висота : 90 см
- Ширина сидіння : 25 см
- Глибина сидіння : 22 см
- Висота сидіння : 54 см
- Максимальне навантаження : 15 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Классический стульчик |
| Опоры стульчика | ножки |
| Подножка | Да |
| Комплектация столиком-подносом | Да |
| Уровни регулировки высоты сиденья | 1 |
| Положения наклона спинки | 1 |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Возможность использования в качестве автомобильного кресла | Нет |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Съемный столик-поднос | Да |
| Углубления для посуды в столешнице | Да |
| Механизм качания | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Габаритные размеры стульчика в разложенном виде | |
| Ширина | 560 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота с учетом спинки | 900 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 540 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 360 мм |
| Вес стульчика | 1.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 606 ₴





