Ваза, бежевий, 22 см
Сміливі, округлі форми в поєднанні з мінімалістичним дизайном надають вазі сучасного, скульптурного характеру.
Вузький циліндричний отвір збирає квіти та утримує їх у гарному букеті.
Наповніть вазу квітами або помилуйтеся нею як прекрасною прикрасою без жодних доповнень.
Матеріаликераміка, кольорова глазур
ДоглядРекомендується мити лише вручну.
Розміри
- Діаметр : 15 см
- Висота : 22 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Форма вазы | Фигурная |
| Материал | Керамика |
| Цвет | Бежевый |
| Высота вазы | 220 мм |
| Диаметр вазы | 150 мм |
| Диаметр горловины | 75 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 804 ₴





