Лійка, чорно-золотий колір,2,0 л
Гарна та функціональна лійка, яка допоможе вам правильно доглядати за вашими рослинами.
Довгий, вузький носик забезпечує дбайливий та точний полив.
Лійка виготовлена з оцинкованої сталі, що забезпечує хороший захист від корозії.
Матеріали Носик: нержавіюча сталь, порошкове покриття Тіло: Оцинкована сталь, порошкове покриття Ручка: Металізована, нержавіюча сталь ДоглядПротріть чистою, вологою ганчіркою.
Розміри
- Висота : 20 см
- Місткість : 2,0 л
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Лейка |
| Материал | Оцинкованная сталь |
| Объем | 3 л |
| Цвет | Черный |
| Съемная насадка-рассеиватель | Нет |
| Распылитель | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 150 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 734 ₴



