Миска, 2 шт., біла
Ці миски практичні для замішування тіста для шоколадних кульок, приготування салату або маринування страви для гриля. Кільце внизу утримує миску на місці під час помішування та змішування.
Чаша має гумове кільце на основі, яке утримує її на місці під час роботи.
Носик полегшує наливання рідини з чаші.
Розміри: 2,3 л (діаметр 22 см) та 3,7 л (діаметр 26 см).
Матеріали Чаша: Поліпропіленовий матеріал Кільце для ніг: синтетичний каучук ДоглядМожна використовувати в мікрохвильовій печі
Можна використовувати в холодильниках та морозильних камерах
Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Набор мисок |
| Форма | Круглая |
| Объем | 3.7 л |
| Диаметр миски | 26 см |
| Ширина миски | 22 см |
| Высота миски | 15 см |
| Цвет | Белый |
| Крышка | не предусмотрена |
| Материал крышки | Пластик |
| Количество в наборе | 2 шт |
| Производитель | IKEA |
Информация для заказа
- Цена: 322 ₴








