Стільчик-сходинка, бук,63 см
Зберігання речей високо – це розумне рішення, але іноді до них важко дістатися. Драбина полегшує доступ до речей, що зберігаються високо в шафах, і вона також гарно виглядає.
Можна скласти для економії місця.
Масив деревини – це міцний, натуральний матеріал, який можна шліфувати та зберігати.
Бук — це міцна деревина твердих порід з рівномірною текстурою та високою ударостійкістю. Під впливом сонячного світла бук з часом змінює колір від кремового до світло-рожево-коричневого.
Цей стілець-драбина пройшов випробування на відповідність стандартам стійкості, довговічності та безпеки, щоб витримувати роки щоденного використання вдома.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для переробки або рекуперації енергії після використання.
Для використання в приміщенні
Максимальне навантаження: 100 кг
Настінний гачок у комплекті.
Матеріалимасив бука, клей
ДоглядДеревина
Для догляду ми рекомендуємо використовувати деревну олію для використання всередині приміщень.
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Для найкращої якості затягуйте гвинти за потреби.
Розміри
- Ширина : 44 см
- Висота : 63 см
- Максимальне навантаження : 100 кг
- Висота у складеному вигляді : 75,5 см
- Глибина у складеному вигляді : 21 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Стульчик-трансформер |
| Наличие спинки | Нет |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Без покрытия |
| Габаритные размеры стульчика | |
| Ширина стульчика | 44 мм |
| Глубина стульчика | 42 мм |
| Высота сиденья стульчика | 63 мм |
| Высота стульчика с учетом спинки | 63 мм |
- Цена: 2 555 ₴









Отправка с 03 июня 2026