
Скляна підставка 3 тарілки, прозоре скло/нержавіюча сталь Ikea KVITTERA 902.798.42
990 ₴
- Готово к отправке
- Код: 902.798.42
+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тарілка/3 тарілки, прозоре скло/нержавіюча сталь
Подавайте закуски з цією сучасною інтерпретацією класичної тарілки – повітряною та сміливою KVITTER з трьома рівнями. Креативна та водночас практична.
Ви можете знімати тарілки, комбінувати їх як завгодно та змінювати їхню висоту.
Глибокі тарілки утримують їжу на місці. Вони підходять для подачі всього: від солодощів та фруктів до морепродуктів.
Тарілка — це спосіб церемоніальної подачі, наприклад, випічки, фруктів або закусок.
-
Матеріалискло, нержавіюча сталь
ДоглядМожна мити в посудомийній машині (до 70 градусів)
Тільки для їжі та напоїв з максимальною температурою 50°C.
-
Розміри
- Довжина : 31 см
- Ширина : 27 см
- Висота : 34 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Круглая |
| Материал | Стекло |
| Длина | 31 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Высота | 34 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Производитель | IKEA |
| Многоуровневая | Да |
| Наличие крышки | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴


