
Підковдра та 2 наволочки, блідо-рожевий колір, муслін 200x200/50x60 см Ikea SCHERSMIN 405.997.56
3 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 405.997.56
Підковдра та 2 наволочки, блідо-рожевий колір,200x200/50x60 см\
Постільна білизна SCHERSMIN, виготовлена з повітряного, затишного мусліну, подарує вам відчуття ширяння серед м’яких, пухнастих хмар. Виготовлена зі 100% повітропроникної органічної бавовни
Кількість ниток: 98 ниток/см² або 250 ниток/дюйм².
Щільність визначається кількістю ниток на квадратний сантиметр або квадратний дюйм тканини. Чим вище це число, тим щільніше сплетена тканина.
Органічна бавовна, сертифікована GOTS: 12291.
Органічна бавовна, що використовується в IKEA, вирощується без використання хімічних добрив та пестицидів і постачається відповідно до Глобального стандарту органічного текстилю (GOTS) та Стандарту вмісту органічних речовин (OCS).
Муслін може розтягнутися з часом, але поверне собі початкову форму після прання. Щоб зберегти хвилясту текстуру, не прасуйте тканину.
Муслін — це делікатна тканина з пухким тканням. Щоб уникнути зачіпок або розривів, не періть підковдру з речами, що мають блискавки, липучки або грубу текстуру.
Матеріали100% бавовна
ДоглядМашинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 150°C.
Не піддавати хімічному чищенню.
Розміри
- Кількість наволочок : 2 шт.
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Щільність нитки: 250 /дюйм²
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 200 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Муслин |
| Плотность | 250 г/м2 |
| Цвет | Розовый |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Длина наволочки | 50 см |
| Ширина второй наволочки | 60 см |
| Длина второй наволочки | 50 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 200 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
- Цена: 3 250 ₴



