
Ніж для піци, нержавіюча сталь/бук, 22 см Ікеа HAVSTULPAN 706.190.17
245 ₴
- Готово к отправке
- Код: 706.190.17
+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж для піци, нержавіюча сталь/бук,22 см
Тепер ви можете задовольнити свою тягу до смачної домашньої піци – запросіть родину та друзів на барбекю та подавайте свої улюблені страви. Різак для піци дозволяє легко нарізати її на рівні шматочки.
Тепер ви можете задовольнити свою тягу до смачної домашньої піци – запросіть родину та друзів на барбекю та подавайте свої улюблені страви. Різак для піци дозволяє легко нарізати її на рівні шматочки.
Матеріали Ручка: масив бука, олія Заклепка/ Лезо/ Запобіжна пластина/ Ручка: нержавіюча сталь ДоглядПрати лише вручну.
Дерев'яну ручку слід час від часу обробляти харчовою олією.
Розміри
- Довжина : 22 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Нож для пиццы |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина лезвия | 10 см |
| Длина ножа | 22 см |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Цвет | Коричневый |
| Вес | 0.14 г |
| Чехол | Нет |
| Общая длина ножа | 22 мм |
| Съемные лезвия | Нет |
| Возможность нарезки замороженных продуктов | Нет |
| Состав набора | |
| Нож для пиццы | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 245 ₴



