Тарілка, 6 шт, різні кольори
Тарілка має високий край, що дозволяє дитині легше брати їжу.
Їх можна складати один на одного, щоб вони займали менше місця під час зберігання.
Барвисті, ударостійкі та зручні в руці, вони ідеально підходять для малюків, які схильні кидати, розливати та створювати безлад, оскільки вони охоче вчаться їсти самостійно.
Рекомендується використовувати скляні або порцелянові контейнери під час розігрівання їжі в мікрохвильовій печі, оскільки деякі продукти можуть швидко досягати температури вище 100°C, що призведе до плавлення пластику.
МатеріалиПоліпропіленовий пластик, поліпропіленовий пластик
ДоглядМожна мити в посудомийній машині (до 70 градусів)
Розміри
- Діаметр : 19 см
- Кількість в упаковці : 6 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип тарелки | Блюдце |
| Форма | Круглая |
| Материал | Пластик |
| Диаметр | 19 мм |
| Длина | 19 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Высота | 2 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Количество в наборе | 6 шт |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Да |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴






