Чашка, світло-рожева, 430 мл
Велика кружка з м’яко заокругленими формами та чарівним виглядом, її приємно тримати в руках та на неї приємно дивитися. Цілком ймовірно, що ця світло-рожева керамічна кружка з матовим покриттям стане вашою новою улюбленою.
Велика кругла кружка з кераміки з матовим світло-рожевим покриттям. Сучасний, привабливий дизайн.
Виготовлено з кам'яного посуду.
Матеріаликерамічні вироби
ДоглядМожна використовувати в мікрохвильовій печі
Можна мити в посудомийній машині.
Розміри
- Висота : 7 см
- Місткість : 43 cl
- Діаметр : 11 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип емкости | Чашка |
| Назначение | Для кофе и чая |
| Состояние | Новое |
| Материал | Керамика |
| Объем | 430 мл |
| Высота | 7 мм |
| Цвет | Розовый |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Блюдце | нет |
| Крышка | Нет |
| Ситечко | Нет |
| Ложечка | нет |
| Использование в микроволновке | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Производитель | IKEA |
| Ширина | 110 мм |
| Диаметр | 110 мм |
| Тип | Классическая |
Информация для заказа
- Цена: 244 ₴



