Миска з нержавіючої сталі,36 см
Навіщо все ускладнювати? Величезна чаша з багатьма способами використання – натуральна та проста як на вигляд, так і за функціональністю. Легко миється завдяки нержавіючій сталі, яка прослужить вам одне чи два життя.
Виготовлено з нержавіючої сталі – міцного матеріалу, який легко підтримувати в чистоті.
Сервірувальні миски BLANDA доступні з різних матеріалів та розмірів — комбінуйте та підбирайте відповідно до ваших уподобань та потреб.
Щоб заощадити місце, помістіть менші миски всередину більших того ж типу.
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Сировина, з якої виготовлено цей продукт, придатна для переробки. Будь ласка, перевірте політику переробки вашого муніципалітету та дізнайтеся, чи є у вашому районі пункти переробки.
Матеріалинержавіюча сталь
ДоглядМожна мити в посудомийній машині.
Розміри
- Висота : 16 см
- Діаметр : 36 см
- Місткість : 11,5 л
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Миска |
| Форма | Круглая |
| Объем | 11.5 л |
| Диаметр миски | 36 см |
| Длина миски | 36 см |
| Ширина миски | 36 см |
| Высота миски | 16 см |
| Крышка | не предусмотрена |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Производитель | IKEA |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Диаметр | 36 мм |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Материал посуды | Нержавеющая сталь |
- Цена: 836 ₴




