Миска з нержавіючої сталі,20 см\
Навіщо ускладнювати? Ця багатофункціональна чаша має природний, простий дизайн та функціональність. Її легко мити завдяки конструкції з нержавіючої сталі, яка прослужить вам одне чи два життя.
Виготовлено з нержавіючої сталі – міцного матеріалу, який легко підтримувати в чистоті.
Сервірувальні миски BLANDA доступні з різних матеріалів та розмірів — комбінуйте та підбирайте відповідно до ваших уподобань та потреб.
Щоб заощадити місце, помістіть менші миски всередину більших того ж типу.
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Сировина, з якої виготовлено цей продукт, придатна для переробки. Будь ласка, перевірте політику переробки вашого муніципалітету та дізнайтеся, чи є у вашому районі пункти переробки.
Матеріалинержавіюча сталь
ДоглядМожна мити в посудомийній машині.
Розміри
- Висота : 9 см
- Діаметр : 20 см
- Місткість : 1,6 л
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 1.6 л |
| Диаметр миски | 20 см |
| Длина миски | 20 см |
| Ширина миски | 20 см |
| Высота миски | 9 см |
| Цвет | Серебристый |
| Крышка | не предусмотрена |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Производитель | IKEA |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Диаметр | 20 мм |
| Тип посуды | Ковш |
| Материал посуды | Нержавеющая сталь |
- Цена: 247 ₴



