Стілець, прозорий/хромований
Прозоре крісло, яке відображає навколишнє середовище. Воно набуває кольорів кімнати та ніби ширяє. А оскільки крісло гнучке, ви також можете відчути, що ширяєте.
Комфорт сидіння забезпечується заспокійливою гнучкістю сидіння та спинки.
Залежно від місцевих умов, після використання його можна розібрати на частини та використати для переробки або рекуперації енергії.
Матеріали Каркас ніжок: сталь, хромована Ковшоподібне сидіння: Полікарбонат Нижній колонтитул: Поліпропіленовий матеріал Горіх: цинкове, хромоване покриття Бампери/накладки: синтетичний каучук ДоглядПротріть чистою, сухою тканиною.
Для найкращої якості затягуйте гвинти за потреби.
Під час чищення сидіння не використовуйте мийний засіб, оскільки це може пошкодити сидіння. Використовуйте лише воду.
Розміри
- Випробувано на вагу : 110 кг
- Ширина : 55 см
- Глибина : 56 см
- Висота : 82 см
- Ширина сидіння : 48 см
- Глибина сидіння : 46 см
- Висота сидіння : 44 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Прозрачный |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 44 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 82 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глубина | 56 мм |
| Высота | 82 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Диаметр | 48 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 410 ₴







Отправка с 03 июня 2026