
Стілець, металевий білий/Гуннаред бежевий TOSSBERG 805.652.74
8 017 ₴
- Под заказ
- Код: 805.652.74
Отправка с 03 июня 2026Стілець, металевий білий/Гуннаред бежевий
Крісло для затишних вечерь з родиною та друзями. М’яка підкладка з гарною поперековою підтримкою та стабільна конструкція дозволяють вам сидіти комфортно — і протягом тривалого часу.
М'яке сидіння та зручний кут нахилу спинки роблять стілець ідеальним для довгих вечерь.
Крісло надзвичайно зручне, оскільки має підлокітники та закруглену спинку.
Підлокітники достатньо довгі, щоб забезпечити підтримку, коли ви відкидаєтеся назад, і достатньо короткі, щоб ви могли сидіти досить близько до столу під час їжі.
Контурна спинка забезпечує комфортне сидіння.
Сталева рама з порошковим покриттям міцна та довговічна.
Стілець можна засунути під стіл, щоб займати менше місця, коли він не використовується
Матеріали Рама: 100% поліпропілен, Високоеластичний пінополіуретан (холодна піна) 60 кг/м3, ДВП, сталь Подушка сидіння: Високоеластична поліуретанова піна (холодна піна) 60 кг/м3 Нога: Сталь, поліетиленовий пластик, епоксидне/поліефірне порошкове покриття Тканина: 100% поліестер (мін. 90% перероблений) ДоглядПилососити.
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Розміри
- Ширина : 60 см
- Глибина : 56 см
- Висота : 82 см
- Ширина сидіння : 42 см
- Глибина сидіння : 40 см
- Висота сидіння : 49 см
- Випробувано на : 100 кг
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 49 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 82 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глубина | 56 мм |
| Высота | 82 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Диаметр | 44 мм |
- Цена: 8 017 ₴






