Стілець, антрацит
Лите сидіння забезпечує комфорт та гнучкість, якими можна насолоджуватися після простого складання в три клацання. Для довговічності та краси деревина поєднана з графітово-сірим пластиком, що створює декоративне покриття.
Сядьте та затримайтеся трохи — зручні, ергономічні вигини та гнучкий матеріал роблять крісло красивим та зручним.
Для складання цього стільця не потрібні інструменти — просто з’єднайте його за допомогою простого механізму під сидінням.
Композитний матеріал з деревного волокна та пластику надає стільцю текстуровану, матову поверхню, м'яку та приємну на дотик.
Здалеку деревні волокна зливаються з поверхнею. Зблизька вони стають цікавим елементом дизайну, який привертає увагу.
Матеріали Ковшоподібне сидіння/ Каркас ніжок: Дерев'яно-пластиковий композит Ручка: Поліпропіленовий матеріал База: Термопластичний еластомер ДоглядСтілець
Протріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Випробувано на вагу : 110 кг
- Ширина : 45 см
- Глибина : 51 см
- Зріст : 81 см
- Ширина сидіння : 45 см
- Глибина сидіння : 41 см
- Висота сидіння : 43 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 43 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 81 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глубина | 51 мм |
| Высота | 81 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Диаметр | 45 мм |
- Цена: 4 804 ₴










Отправка с 30 мая 2026