Стілець, світло-коричнева морилка
Цей світло-коричневий дерев'яний стілець із вертикальними планками спинки додасть тепла та традиційного вигляду будь-якому інтер'єру. Він чудово виглядає в поєднанні зі столами PINNTORP того ж кольору та різних розмірів.
Міцний та довговічний каркас стільця виготовлений з масиву дерева.
Дерев'яна текстура видно, що створює теплий та природний характер.
Щоб зробити сидіння м’якшим або додати кімнаті індивідуальності, доповніть його подушкою для крісла у вибраному вами стилі та кольорі.
Вони чудово поєднуються зі столом PINNTORP, який має такий самий простий дизайн, теплі кольори та увагу до деталей.
Крісло без підлокітників – ідеальне рішення для невеликих приміщень, оскільки його можна легко засунути під стіл, коли воно не використовується.
Рекомендовано лише для використання в приміщенні.
Щоб уникнути подряпин на поверхні, доповніть комплект самоклеючими захисними плівками для підлоги TRIXIG, які продаються окремо.
Для складання цього стільця потрібна викрутка зі змінними насадками, яка продається окремо у складі 15-предметного набору інструментів TRIXIG.
МатеріалиМасив сосни, морилка, прозорий лак
ДоглядПротріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Для більшої стійкості підтягуйте гвинти приблизно через два тижні після встановлення та за потреби.
Розміри
- Ширина : 42 см
- Глибина : 49 см
- Висота : 90 см
- Ширина сидіння : 42 см
- Глибина сидіння : 37 см
- Висота сидіння : 45 см
- Випробувано на вагу : 110 кг
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 45 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 90 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Глубина | 49 мм |
| Высота | 90 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Диаметр | 42 мм |
- Цена: 2 073 ₴







Отправка с 30 мая 2026