Стілець, коричневий та чорний
Міцний стілець з конструкцією з масиву дерева, який витримає суворі умови повсякденного життя! Він пасує до більшості стилів, а для додаткового комфорту просто додайте подушку на стілець.
Міцний та довговічний каркас стільця виготовлений з масиву дерева.
Висока спинка забезпечує комфортне сидіння.
Безпідлокітний силует дозволяє підсунути ці стільці безпосередньо до столу та заощадити місце на підлозі.
Щоб зробити сидіння м’якшим або додати кімнаті індивідуальності, доповніть його подушкою для крісла у вибраному вами стилі та кольорі.
МатеріалиМасив сосни, морилка, прозорий лак
ДоглядПротріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Для більшої стійкості підтягуйте гвинти приблизно через два тижні після встановлення та за потреби.
Розміри
- Випробувано на вагу : 110 кг
- Ширина : 42 см
- Глибина : 49 см
- Висота : 90 см
- Ширина сидіння : 42 см
- Глибина сидіння : 37 см
- Висота сидіння : 45 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Темно-коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 45 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 90 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Глубина | 49 мм |
| Высота | 90 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Длина | 42 мм |
- Цена: 1 912 ₴








Отправка с 30 мая 2026