Стілець, акація
Стілець з масиву акації з прозорим лаком, з арочною спинкою та характерними балясинами – класика, яка чудово старіє та зберігатиме свою чарівність роками.
Акація має насичений коричневий колір та характерний візерунок текстури. Вона дуже міцна, стійка до подряпин та води, і ідеально підходить для інтенсивного використання. З часом акація трохи темніє.
Ідеально підходить як самостійно, так і в поєднанні з іншими меблями серії SKOGSTA, залежно від наявного простору та потреб.
Матеріали Ніжка/ Ніжка з рейкою/ Задня рейка рами: масив акації, прозорий акриловий лак Каркас ніжок/ Сидіння/ Спинка: масив акації, клей, прозорий акриловий лак ДоглядПротріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Для більшої стійкості підтягуйте гвинти приблизно через два тижні після встановлення та за потреби.
Розміри
- Ширина : 46 см
- Глибина : 55 см
- Зріст : 94 см
- Ширина сидіння : 44 см
- Глибина сидіння : 39 см
- Висота сидіння : 46 см
- Випробувано на вагу : 110 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 46 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 94 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Диаметр | 44 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 804 ₴







Отправка с 30 мая 2026