Стілець, білий
Цей дерев'яний стілець у традиційному стилі з перехрещеними планками на спинці додасть класичного шарму будь-якому інтер'єру. Він ідеально підійде для кухні-їдальні, вітальні чи спальні. Він чудово поєднується зі столами ROSENTORP.
Міцний та довговічний каркас стільця виготовлений з масиву твердої деревини.
Ретельно вигнута та контурна спинка забезпечує оптимальну підтримку та робить сидіння більш приємним.
Щоб зробити сидіння м’якшим або додати кімнаті індивідуальності, доповніть його подушкою для крісла у вибраному вами стилі та кольорі.
Крісло без підлокітників – ідеальне рішення для невеликих приміщень, оскільки його можна легко засунути під стіл, коли воно не використовується.
Щоб уникнути подряпин на поверхні, доповніть комплект самоклеючими захисними плівками для підлоги TRIXIG, які продаються окремо.
Матеріали Рама: масив дерева, акрилова фарба Сидіння/Спинка: ДВП, акрилова фарба ДоглядПротріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Для більшої стійкості підтягуйте гвинти приблизно через два тижні після встановлення та за потреби.
Це сидіння пройшло випробування та відповідає відповідним стандартам міцності та довговічності. Випробування імітують типове використання особами вагою до 110 кг.
Розміри
- Ширина : 44 см
- Глибина : 53 см
- Зріст : 91 см
- Ширина сидіння : 44 см
- Глибина сидіння : 39 см
- Висота сидіння : 45 см
- Випробувано на вагу : 110 кг
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет обивки | Белый |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления | |
| Спинка | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 45 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 91 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Глубина | 53 мм |
| Высота | 45 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Диаметр | 44 мм |
- Цена: 3 197 ₴






Отправка с 30 мая 2026