
Настільна лампа, кремова кераміка/бежевий колір,50 см BLIDVÄDER 805.012.58
3 197 ₴
- Под заказ
- Код: 805.012.58
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настільна лампа, кремова кераміка/бежевий колір,50 см
Ця настільна лампа має міцну керамічну основу, латунний абажур та тканинний абажур з оголеними волокнами. Усе це в класичному дизайні, який доповнить більшість інтер'єрів та будь-яку кімнату в будинку.
Видимі волокна тканини абажура створюють яскраве відчуття, а коли лампу ввімкнено, поширюється тепле світло, роблячи кімнату затишною та гостинною.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує використовувати світлодіодну кулясту лампочку E27 з опаловим білим цоколем.
Матеріали База: кераміка, кольорова глазур Трубка: сталь, латунно-покрита Відтінок: 85% поліестер (100% перероблений), 15% льонРозміри
Діаметр основи : 17 см Довжина кабелю : 2,3 м Висота : 50 см Макс .: 16 Вт Ширина абажура : 30 см Висота основи : 24 смХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 16 Вт |
| Цвет | Бежевый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | IKEA |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Потребляемая мощность | 16 Вт |
| Длина шнура | 2.3 м |
| Материал каркаса | керамика |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Диаметр | 17 мм |
| Вес | 2.22 г |
| Длина сетевого шнура | 2.3 м |
Информация для заказа
- Цена: 3 197 ₴





