
Світлодіодна настільна/настінна лампа, з регульованою яскравістю, розумне/біле скло та білий спектр,30 см VARMBLIXT 706.129.4
3 197 ₴
- Под заказ
- Код: 706.129.40
Отправка с 30 мая 2026Світлодіодна настільна/настінна лампа, з регульованою яскравістю, розумне/біле скло та білий спектр,30 см
Настільна лампа чи настінний світильник – вирішувати вам, адже лампу також можна кріпити до стіни.
Використовуйте розумний шлюз DIRIGER та застосунок IKEA Home smart, щоб налаштувати освітлення відповідно до вашого щоденного ритму, керувати кількома лампами одночасно та автоматично вмикати й вимикати їх, коли вас немає вдома.
Продукт розроблений за відкритим стандартом Matter та сумісний з інтелектуальними системами таких виробників, як Amazon, Apple, Google, Homey та Samsung.
Цей продукт є частиною нашої лінійки розумного дому. Підключіть його разом з іншими розумними продуктами до розумного шлюзу DIRIGERA та застосунку IKEA Home smart, щоб отримати ще більше функцій та можливостей.
Пульт дистанційного керування в комплекті.
Розумний шлюз продається окремо.
Термін служби джерела світла становить приблизно 25 000 годин. Це дорівнює приблизно 20 рокам, якщо припустити, що лампа ввімкнена 3 години на день.
Матеріали Верхня/Нижня/Обкладинка: АБС-пластик Монтажна пластина: сталь, порошкове покриття Відтінок: скло ДоглядПротріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Довжина кабелю : 1,9 м
- Висота : 12 см
- Діаметр : 30 см
- Світловий потік : 180 лм
- Потужність : 3,4 Вт
- Орієнтовний термін служби : 25000 годин
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Тип выключателя | Пульт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 3.4 Вт |
| Цвет | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | IKEA |
| Световой поток | 180 лм |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Потребляемая мощность | 3.4 Вт |
| Длина шнура | 1.9 м |
| Материал каркаса | стекло |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 12 мм |
| Диаметр | 30 мм |
| Вес | 2.26 г |
| Длина сетевого шнура | 1.9 м |
- Цена: 3 197 ₴




