Настільна лампа, бежево-біле скло,28 см
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує використовувати світлодіодну кулясту лампочку E27 з опаловим білим цоколем.
Використовуйте матову лампочку, якщо у вас звичайний абажур або лампа і ви хочете рівномірно розсіяне освітлення.
Якщо ви оберете розумну лампочку для свого світильника, ви зможете налаштувати освітлення відповідно до своєї діяльності завдяки дімування.
Матеріали База/Відтінок: скло Прикраса: сталь, нікельована ДоглядПротріть насухо м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким мийним засобом або милом, якщо необхідно.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Макс .: 13 Вт
- Ширина абажура : 26 см
- Висота : 28 см
- Довжина кабелю : 200 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 13 Вт |
| Цвет | Бежевый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | IKEA |
| Тип крепления | На поверхность |
| Потребляемая мощность | 13 Вт |
| Длина шнура | 2 м |
| Материал каркаса | стекло |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 28 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Вес | 2.06 г |
| Длина сетевого шнура | 3 м |
Информация для заказа
- Цена: 2 394 ₴







Отправка с 30 мая 2026